خوش امدید

وبلاگ
۱۰ بتل‌ پس برتر در تاریخ بازی فورتنایت

۱۰ بتل‌ پس برتر در تاریخ بازی فورتنایت


جای تعجبی ندارد که بگویم فورتنایت بهترین بازی بتل ‌رویال تاریخ است! با شروع سونامی بازی‌های بتل رویال در سال ۲۰۱۷ و تولد عناوینی چون پابجی، استودیوهای بزرگی به فکر ساخت بازی‌های بتل رویال افتادند و اپیک گیمز نیز جزو آن‌ها بود. ایپک گیمزی که پیش‌تر با معرفی بخش Save the World بازی فورتنایت، موفق شده بود تا نمایشی فوق‌العاده از خودش داشته باشد و حال با اضافه کردن بخش بتل‌ رویال به این بازی، آن‌ها در سال ۲۰۱۷ به صورت Early Access برای کنسول‌های نسل هشتمی و پی‌سی منتشر کرد. محبوبیت فورتنایت به قدری بود که ایپک گیمز بعدها این بازی را برای موبایل و کنسول‌های نسل نهمی نیز پورت کرد.

درواقع یکی از اصلی‌ترین و جذاب‌ترین دلایلی که بازی فورتنایت را دوست داشتنی می‌کرد، حضور بتل‌ پس‌های مختلف در این بازی بود. بتل‌ پس یک مکانیزم درون برنامه‌ای بود که شما با پرداخت هزینه‌ای و خرید آن، می‌توانستید به انبوهی از اسکین‌ها، ایموت‌ها و آیتم‌های دوست داشتنی دسترسی داشته باشید. پس اگر طرفدار بازی فورتنایت هستید، در این مطلب از ویجیاتو همراه ما باشید تا نگاهی به ۱۰ بتل پس شاهکار در تاریخ بازی فورتنایت داشته باشیم.

بتل‌ پس سیزن ۳ چپتر ۱


سیزن ۳ چپتر ۱، قطعا یکی از بهترین بتل‌ پس‌های تاریخ فورتنایت را داشت. بتل‌ پس این سیزن مملو بود از اسکین‌های قدیمی و کلاسیکی که امروزه OG محسوب می‌شوند. طولی نکشید که بتل‌ پس سیزن ۳ چپتر ۱ فورتنایت، جایگاهش را در میان گیمرها پیدا کرد و تبدیل به یکی از بهترین بتل‌ پس‌های تاریخ این بازی دوست داشتنی شد. همچنین جالب است بدانید که ایموت Take the L نیز درست در دل همین بتل‌ پس قرار داشت.

ادامه مطلب
۱۰ تأثیر عجیب DNA نئاندرتال‌ها روی سلامت انسان امروزی

همچنین یکی از بهترین اسکین‌های بازی به نام The Reaper نیز در این بتل‌ پس حضور داشت و سبب جذابیت آن می‌شد. ریپر کلونی برای جان‌ ویک بود و پیش از آن‌که اسکین رسمی این کاراکتر به بازی اضافه شود، بسیاری از او به عنوان جان ویک بازی فورتنایت یاد می‌کردند.

بتل پس سیزن ۴ چپتر ۲


فورتنایت

یک بتل‌ پس تمام مارولی، قطعا چیزی‌ست که هر گیمری را می‌تواند شگفت‌زده کند و اپیک گیمز در سیزن ۴ چپتر ۲، این‌کار را به خوبی انجام داد. آن‌ها با قراردادی که با مارول بسته بودند، یک بتل پس تمام مارولی به بازی اضافه کردند. بتل پسی که اسکین‌های کمیک‌بوکی ابرقهرمان‌های دوست داشتنی‌مان در آن حضور داشت. از ثور و هالک بگیرید، تا ایرون‌من و حتی ولورین! همین موضوع باعث شد تا بتل پس سیزن ۴ چپتر ۲، تبدیل به یکی از بهترین بتل پس‌های تاریخ بازی شود.

همچنین با اضافه شدن لوکیشن‌های مارولی در این سیزن به بازی فورتنایت، جذابیت این بتل پس چندین برابر شد. تنها تصور کنید که با اسکین هالک، سری به Stark Industries بزنید و با تفنگ‌های لیزری تونی استارک، سایر بازیکنان را شکست دهید.

ادامه مطلب
حالا با زمزمه‌کردن به‌دنبال آهنگ‌ها بگردید

بتل پس سیزن ۵ چپتر ۲


فورتنایت

سیزن ۵ چپتر ۲ فورتنایت، سعی داشت تا این بازی را به ریشه‌هایش بازگرداند. ما در این سیزن بتل ‌پسی داشتیم که شامل جنگجویانی از دنیاهای موازی می‌شد؛ از شکارچیان هیولا بگیرید، تا گلادیاتورها و حتی وایکینگ! درواقع حضور اسکین‌های جذاب در این بتل ‌پس، سبب جذابیت این بخش از بازی شده بود و حتی این محبوبیت به قدری شد که اپیک گیمز در سیزن‌های بعدی بازی فورتنایت، استایل‌های جدیدی را به اسکین‌های بتل‌ پسی اضافه کرد.

اما برای طرفداران دنیای استار وارز، این بتل‌ پس دوست داشتنی‌تر هم شده بود. به طوری که یکی از بهترین اسکین‌های قراردادی تاریخ فورتنایت، در این بتل پس قرار داشت و آن چیزی نبود جز اسکین مندلورین! اسکینی که حتی کوئست‌های هفتگی مخصوص خودش را داشت!

بتل پس سیزن ۴ چپتر ۳


فورتنایت

برای گیمرهایی که بخش داستانی بازی فورتنایت برایشان مهم است، سیزن ۴ چپتر ۳، قطعا سیزنی فراموش‌نشدنی خواهد بود. سیزنی که بتل ‌پس شاهکاری نیز داشت و اگر این بتل پس را تهیه نکرده‌اید، باید بگویم که متاسفانه چیز بزرگی را از دست داده‌اید. در این سیزن از بازی، داستان فورتنایت کامل‌تر از همیشه شد و به بسیاری سوالات ما پاسخ داد.

منتهی شاید یکی از اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین دلایل محبوبیت این بتل پس، اسکین اسپایدرگوئن از دنیای انیمیشنی Spider-Man: Into the Spider-Verse بود و صادقانه بگویم، یکی از بهترین اسکین‌های مارولی بود که تاکنون به دنیای بازی فورتنایت اضافه شده!

ادامه مطلب
ثبت نام ربات ژاپنی در گینس با حل مکعب روبیک در 0.305 ثانیه + ویدیو

بتل پس سیزن ۱ چپتر ۴


با شروع چپتر ۴ بازی فورتنایت، اپیک گیمز دست به تغییراتی بزرگ در گرافیک و جلوه‌های بصری این بازی زد. سیزن ۱ چپتر ۴، گرافیک شاهکاری داشت و زبان طراحی اسکین‌های بازی نیز کاملا تغییر کرده بود. همچنین این سیزن، میزبان عجیب‌ترین قراردادهای بازی فورتنایت بود. به طوری که اسکین گرالت از دنیای ویچر و اسکین دوم گای از دنیای فرنچایز Doom، در این بتل‌ پس حضور داشتند!

همچنین اسکین‌های این بتل پس به قدری طراحی خوبی داشتند که فورا تبدیل به محبوب‌ترین اسکین‌های بازی شدند و همه‌چیز به نوعی دست به دست هم داده بود تا سیزن ۱ چپتر ۴، یکی از بهترین سیزن‌های بازی فورتنایت باشد که بتل‌ پس واقعا جذابی داشته باشد.

بتل پس سیزن ۲ چپتر ۴


با شروع دومین سیزن از چپتر ۴ فورتنایت، اپیک گیمز بسیاری از لوکیشن‌های بازی را تغییر داد. آن‌ها با اضافه کردن شهر بزرگی به نام Mega City به مپ بازی فورتنایت، تم این بازی را آینده‌نگرانه کردند. تمی که با اتمسفر کلی بازی فورتنایت، هماهنگ بود و باعث می‌شد تا سیزن ۲ چپتر ۴، حرف برای گفتن داشته باشد. همچنین اسکین‌هایی که در بتل پس این سیزن نیز حضور داشتند، سبب جذابیت هرچه بیشتر بازی فورتنایت شده بودند.

اسکین‌های بتل پس سیزن ۲ چپتر ۴، به قدری محبوب شد که حتی استایل‌های مختلفی نیز دریافت کردند و همه‌چیز دست به دست هم داد تا این سیزن از بازی فورتنایت، یکی از بهترین اسکین‌های بتل پسی را داشته باشد. بتل پسی که گیمرها با پرداخت ۹۵۰ ویباکس می‌توانستند آن را تهیه کنند.

ادامه مطلب
هزینه برق استخراج بیت کوین در آمریکا در 2024 به 2.7 میلیارد دلار رسید

بتل پس سیزن ۳ چپتر ۳


سیزن ۳ چپتر ۳ فورتنایت با نام Fortnite: Resistance در ۱۷ سپتامبر سال ۲۰۲۲ عرضه شد. این سیزن بیست و یکمین سیزن از کل بازی فورتنایت بود و بتل‌ پس آن نیز، واقعا دوست داشتنی بود. اپیک گیمز در طراحی اسکین‌ها، آیتم‌ها و استایل‌های بتل پس سیزن ۳ چپتر ۳، سنگ تمام گذاشته بود و همین موضوع نیز باعث شد تا این سیزن بتل پس واقعا زیبایی داشته باشد که گیمرها می‌توانستند روی آن حساب ویژه‌ای باز کنند.

قطعا یکی از بهترین اسکین‌های این بتل‌پس دوست داشتنی، اسکینی به نام دارث ویدر بود که اگر طرفدار دنیای سینمایی استار وارز باشید، با آن آشنایی دارید. شما می‌توانستند با رسیدن به لول ۱۰۰ بتل‌ پس، این استایل را تهیه کنید و از بازی کردن با آن، لذت ببرید.

بتل پس سیزن ۲ چپتر ۵


با شروع سیزن ۲ چپتر ۵ بازی فورتنایت، یک چیز مشخص بود. این سیزن قرار بود فصلی طولانی و جذاب برای گیمرها باشد. ایپک گیمز برای روایت هرچه بهتر این فصل، به سراغ اساطیر یونان باستان رفت و ما بتل پسی داشتیم که برگرفته از اساطیر یونان بودند. از اسکین زئوس، آترئوس و هیدیس بگیرید، تا خدایان دیگر کوه المپ! تجربه این اسکین‌ها قطعا موضوعی دوست داشتنی برای فورتنایت گیمرها در آن زمان بود.

ادامه مطلب
نحوه نگهداری از پاوربانک | نکات مهم مراقبت از پاوربانک

همچنین یکی دیگر از چیزهایی که دنیای این بازی را دوست داشتنی می‌کرد، اضافه شدن لوکیشن‌های جدیدی به مپ بازی فورتنایت بود. لوکیشن‌هایی که حرف برای گفتن داشتند و باعث شده بودند تا سیزن ۲ چپتر ۵ فورتنایت، یک تجربه هیجان‌انگیز باشد.

بتل پس سیزن ۱۰ چپتر ۱


از زمان انتشار بازی فورتنایت در سال ۲۰۱۷، تاکنون صدها اسکین مختلف برای این بازی عرضه شده است. اسکین‌هایی که تبدیل به بخشی از تاریخ این بازی فوق‌العاده شده‌اند. برخی از همین اسکین‌های دوست داشتنی، برای اولین‌بار در سیزن ۱۰ چپتر ۱ معرفی شدند. سیزنی که برخی از اسکین‌های نمادین بازی فورتنایت را در دل خودش جای داده بود.

بتل پسی کخ اسکین‌هایش هنوز هم که هنوز است، جزو محسوب‌ترین بتل‌پس‌های تاریخ بازی فورتنایت حساب می‌شود و اگر بتل‌پس این سیزن را نگرفته‌اید، چیز زیادی از دست داده‌اید.

بتل پس سیزن ۲ چپتر ۲


در نهایت به سیزن ۲ چپتر ۲ می‌رسیم. این سیزن نه‌تنها بتل پس فوق‌العاده‌ای داشت، بلکه از نظر داستانی نیز تاثیر بسزایی در روایت کلی داشت! بتل پس سیزن ۲ چپتر ۲ اسکین‌های فوق‌العاده‌ای داشت که سبب جذابیت بازی شده بودند.

همچنین یکی از بهترین نکات این بتل پس، حضور ددپول به عنوان اسکین مخفی بود و باعث شد تا این سیزن حرف برای گفتن داشه باشد.

بیشتر بخوانید:

فهرست مطالب

دسته بندی ها

درباره ما

ما که هستیم

مجموعه فالو ارزانی از سال 1397 اغاز به کار کرد.شعار ما ارائه خدمات با کیفیت در گرو رفع نیاز کاربران وب و شبکه های اجتماعی می باشد.

خدمات اینستاگرام

آخرین مقالات