خوش امدید

وبلاگ
نوین هاب مدیریت شبکه های اجتماعی

نوین هاب ۶ ساله شد!


با افتخار اعلام می‌کنیم که نوین هاب، ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی، وارد ششمین سال فعالیت خود‌ شده‌ است. نگارش این پست وبلاگ یکی از لذت‌بخش‌ترین و بهترین لحظات برای تیم نوین هاب است، زیرا شش سال از همراهی با شما گذشته است.

در این شش سال فعالیت، نوین هاب با پشتیبانی و حمایت شما توانسته یکی از برترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در ایران شود، و هر روز بهتر از پیش خدماتی را ارائه کند که بتواند نیازهای شما را برطرف کرده و به شما کمک کند تا با آرامش و توان بیشتری شبکه‌های اجتماعی خود را مدیریت کنید و فروش و رشد شبکه‌های اجتماعیتان را ارتقا دهید.

آخرین مطالب
ادامه مطلب
ثبت سفارش خدمات اینستاگرام

نوین هاب از پنجم تیر ۱۳۹۶ در دسترس عموم قرار گرفت. از همان ابتدا تلاش شد تا پلتفرمی کامل برای شما باشد و خدمات و امکانات مختلفی را در حوزه مدیریت شبکه‌های اجتماعی ارائه دهد.


پاسخ خودکار به دایرکت‌ و کامنت‌های اینستاگرام

قابلیت‌های جدیدی که اخیرا به نوین هاب اضافه شده است:

  • پاسخ خودکار به کامنت‌ها و دایرکت‌های اینستاگرام
  • بهبود بخش هم تیمی و گزارش‌گیری از اعضای تیم
  • امکان انتشار پست مشترک اینستاگرام
  • اضافه شدن دستیار هوش مصنوعی
  • امکان اضافه کردن مناسبت‌های شخصی به تقویم

به همراهی شما و برندهای ارزشمندی که به نوین هاب اعتماد کرده‌اند، به خود می‌بالیم و ما در این راه مصمم هستیم و هر روز تلاش خواهیم کرد با توجه به درخواست‌ها و پیشنهادات شما رو به جلو حرکت کنیم و همچنان به نظرات و پیشنهادات شما برای بهبود و کامل‌تر شدن نیازمند هستیم.

ادامه مطلب
استفاده از مناسبت‌ها در تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی

فهرست مطالب

دسته بندی ها

درباره ما

ما که هستیم

مجموعه فالو ارزانی از سال 1397 اغاز به کار کرد.شعار ما ارائه خدمات با کیفیت در گرو رفع نیاز کاربران وب و شبکه های اجتماعی می باشد.

خدمات اینستاگرام

آخرین مقالات